BİZ

Kırşehir Asr Spor Salonu

Kırşehir Asr Spor Salonu

KIRŞEHİR ASR SPOR SALONU | HAKKIMIZDA

Salonumuz 1981 yılında kırşehir’de zafer çam tarafından kurulumuştur. Asr spor salonu Kırşehir’de kurulan ilk özel spor salonudur. Kuruluş amacı olarak Kırşehir’de ki gençlere spor aşkını vermek olup yıllardır bu amacı başarılarla taçlandırmıştır.

İlk yıllarda Taekwonda branşında ülke genelinde ve uluslarası alanda bir çok başarı elde edilmiştir. Daha sonra ki yıllarda Boks,KickBoks,Güreş,Vücut Geliştirme alanlarında da başarılar devam etmiştir. Kırşehir’in spor denilince akla gelen ilk adamı Zafer Çam sayesinde kırşehir’e kazandırılan salon 35. Yılında yeni yerinde yenilenen malzemeleri ile Kırşehir halkına hizemte devam etmektedir.


ZAFER ÇAM KİMDİR?

1960 yılında Kırşehir Yağmurlu yeniyapan köyünde doğmuştur.Çocukluk yıllarını Ankara’da çalışarak geçirmiş; olup spor ile 11 yaşında Ankara’da tanışmıştır. O yıllarda başlayan Türkiye Taekwon-do şampiyonlukları 35’li yaşlarda uluslarası arenaya taşınmış olup 42 yaşına kadar devam etmiştir.

20 ‘li yaşlarında Ankara’da görmüş olduğu salon sporları projesini Kırşehir halkına sunmuştur. Aynı zamanda ticaretle uğraşan Zafer Çam Kırşehir’de sayılan ve sevilen bir iş adamıdır.


VİZYONUMUZ

Kırşehir ASR Spor Salonu olarak; Milli sporcu Zafer ÇAM önderliğinde, 1981′ den beri Kırşehir de hizmet vermekte olan salonumuz bir çok branşda başarılı sporcular kazandırmış olup ilimizin adını ülke ve dünya çapında duyurmuştur.

“Çırağı olmadığın bir işin ustası olamazsın”

prensibi ile 40 yıldır hizmet eren salonumuzda tecrübe en önemli avantajımızdır. Yılların salonu olmamızdan ötürü üyelerimiz ile aramızda sıkı ve bitmeyen dostluklar olmuş ve olmaya devam edecektir.
Kırşehir’ in ilk özel spor salonu olmamız bir çok gencin hayata spor ile bağlanmasını ve hayallerini kurdukları başarılara ulaşmasını sağlamıştır.
Ahlaklı sporcu yetiştirmek en önemli amacımız olup gençlerin hayat boyu saygılı, sevgili, sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmelerine aracı olmaktayız. Sayısız başarılara ve organizasyonlara imza atmanın gururu ile şehrimizin adını ülke ve dünya çapında duyurmaya devam edeceğiz. Bu hedefler ile başarılı nesiller yetiştirme arzusunun bütünlüğü kapsamında 40 yıldır salon sporlarında başarılarımıza başarılar katmaya devam ediyor ve devam edeceğiz.
Daha nice 40 yıllarda sizleri de aramızda görmekten onur ve gurur duyarız.
Kırşehir ASR Spor Salonu


HİZMETLERİMİZ

Spor salonumuzda bay ve bayanların çalışma alanları farklı olup fitness,vücut geliştirme alanında gün boyu hizmet verilmektedir. Bay ve bayan hocalar gözetiminde kontrollü kilo alımı ve kilo verimi sağlanmaktadır. Ayrıca savunma sporlarından Kickboks,MMA(kafes döğüşü) verilmektedir. Bayanlara özel olarak pilatesdersleri,grup olarak da zumba,hulahop dersleri verilmektedir.


ASR İLETİŞİM BİLGİLERİ

Telefon : 0 (542) 726-80-06
E-.Mail : insomercam40@gmail.com
Adres : KUŞDILLI MAHALLESI TERME CADDESI ŞEHIT NEVZAT ASLAN BULVARI SEBZE PAZARI YANI
       MERKEZ / KIRŞEHİR