05427268006
insomercam40@gmail.com

Nature’s Supreme ZMA 60 Kapsül

Nature's Supreme ZMA 60 Kapsül

Nature’s Supreme ZMA nedir?

Nature’s Supreme ZMA, her bir kapsülünde 112,5 mg Magnezyum, 7,5 mg Çinko ve 2,5 mg Vitamin B6 içeren bir gıda takviyesidir.

Nature’s Supreme ZMA, bilimsel olarak formule edilmiş ilk patentli ZMA® ham maddesinden üretilmiştir. İçerdiği L-OptiZinc® çinko, L-metiyonin aminoasidinin çinko ile karışımıyla oluşur. Yapılan klinik araştırmalarda L-metionin amino asidi ile karıştırılan çinkonun, vücut tarafından daha yüksek emilim gösterdiği ve yararlanım süresinin uzadığı gözlemlenmiştir.

Bu üründe mide asidine dayanıklı ve bağırsaklarda kolayca çözünebilen, bitkisel kaynaklı Drcaps kapsülleri kullanılmıştır. DRcaps kapsülleri sayesinde, Nature’s Supreme ZMA’nın formülünde bulunan değerli aktif bileşenler bağırsaklara kayıpsız bir şekilde ulaşarak maksimum emilim gerçekleşmesine imkan sağlar.

79 TL
Marka : Nature’s Supreme
Servis Miktarı : 2 Kapsül
Servis Sayısı : 30
Servis Başı Fiyat : 2,63 TL
Başlangıç Seviyesi
Yetişkinler için günde 2 kapsül tüketilmesi önerilir.
Orta Seviye
Yetişkinler için günde 2 kapsül tüketilmesi önerilir.
İleri Seviye
Yetişkinler için günde 2 kapsül tüketilmesi önerilir.

Nature’s Supreme ZMA Çinko, Magnezyum ve Vitamin B6 Özellikleri:

Nature’s Supreme’nin bu ürünüyle günlük çinko, magnezyum ve vitamin B6 ihtiyaçlarınızın karşılamanıza yardımcı olur. Üretim aşamasında analiz ve testlerden geçirilen Nature’s Supreme ürünleri, patentli ham maddeleri ile güven ve kalite standartlarına uygun olarak üretilir.

– Bilimsel olarak geliştirilmiş ve patentli ilk çinko, magnezyum ve B6 vitamini ham maddesi ZMA®
– Biyoyararlanımı yüksek L-OptiZinc® çinko
– Doğrudan bağırsakta çözünen bitkisel DRCaps kapsül
– Helal ve ISO 9001, 22000, GMP sertifikasına sahip tesislerde güvenli üretim
– Menşe Ülke: Türkiye (Gıdanın ana bileşenin menşe ülkesi ile gıdanın menşe ülkesi farklıdır)

Nature’s Supreme ZMA Ürünü Üzerindeki Bandrol Ne Anlam Taşımaktadır?

Ürünün üzerinde bulunan kalite bandrolü, bu ürünün mikrobiyolojik analizlerden başarıyla geçtiğini ve beyan edilen içeriğin onaylandığını göstermektedir. Nature’s Supreme, bildirilen içerik ve kalitenin doğruluğunu tüm ürünler için mikrobiyolojik analizlerle test etmektedir. TÜRKAK akreditasyon sertifikalı bağımsız laboratuvarlarda gerçekleştirilen testler Nature’s Supreme’in her ürünü için yapılmaktadır. Türkiye’de her bir üretimde bu uygulamayı yapan ilk ve tek marka Nature’s Supreme’dir. Testlerin yapıldığı laboratuvarlar gelişmiş ve Avrupa’da önde gelen merkezler arasında yer almaktadır.

Nature’s Supreme ZMA Nasıl Saklanır?

Nature’s Supreme ZMA ürünü içerisinde yer alan ve nemi önleyici özellikteki maddeyi çıkarmamanız tavsiye edilir. Ürünü kuru ve serin yerlerde saklamanız ve nem oranı yüksek olan mutfak, buzdolabı ve banyo gibi yerlerden uzakta tutmanız önerilir. Nature’s Supreme ZMA’yı muhafaza ederken kapağını sıkıca kapatmaya özen gösteriniz.

1 thought on “Nature’s Supreme ZMA 60 Kapsül”

  1. KerimCan Semitoğlu dedi ki:

    Spor yapanların kullanması gereken bir vitamin takviyesi. Ben kullandım ve kısa bir sürede yararını gördüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİLİ KONU